O Financial House Ltd.

Financial House Ltd. Zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w biznesie oraz doradztwem finansowym wspierającym sektor małych i średnich firm.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (Ltd), Spółek Partnerskich (LLP) oraz Samozatrudnienie (Sole Trade).

W praktyce, oferujemy wszystkiego typu usługi księgowe oraz doradztwo finansowe i biznesowe, z których firmy korzystają zazwyczaj przez cały okres swojej działalności.

Rejestrujemy spółki, doradzamy w sprawach księgowych, odpowiadamy za rachunkowość, rozliczamy podatek dochodowy i VAT, sporządzamy biznesplany i prowadzimy rozrachunki z pracownikami.

Bieżąca analiza potrzeb naszych Klientów, indywidualne doradztwo oraz elastyczność pozwalają nam stworzyć unikalną ofertę.

Pakiet oferowanych usług optymalizacji kosztów dla firm uwzględnia potrzeby podmiotów – firm prowadzących wszelkie usługi, a jednocześnie pozwala na zachowanie bieżącego profilu firmy bez jakichkolwiek zmian .

Oferowane przez nas usługi są wynikiem zapotrzebowania optymalizacji kosztów w firmach.

Zespół współpracowników, którego trzon tworzą młodzi, rzetelni, wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem pracy w księgowości.

Ich wysiłek sprawia, że nasi klienci mają zapewnioną kompleksową, profesjonalną i terminową obsługę w miłej atmosferze.

O renomie jaka cieszy się nasze biuro najlepiej świadczy fakt, że ponad 80 procent naszych klientów trafiło do Financial House Ltd z rekomendacji.

O jakości naszych usług najlepiej świadczy ponad setka przedsiębiorstw, które powierzyły nam prowadzenie swoich spraw księgowych. Wśród nich są zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (Limited companies) z wielomilionowymi obrotami, jak i spółki partnerskie (Partnerships), czy osoby samozatrudnione (Self-employed), które dopiero wkraczają na rynek.

Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, takich jak prowadzenie dochodzeń finansowych czy obsługi firm międzynarodowych. Jest to możliwe dzięki odpowiednim kwalifikacjom, doświadczeniu, zapleczu technicznemu, i w razie potrzeby, bliskiej współpracy z brytyjskimi biurami biegłych księgowych (Chartered Accountants).

Usługi oferowane przez Financial House Ltd, również znacznie wykraczają poza sferę księgowości. Kierujemy się zasada, że oferta naszej firmy powinna być elastycznie dopasowana do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

W związku z tym dzięki wieloletniej współpracy z ekspertami z dziedziny prawa i bankowości jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pomoc w rozwiązywaniu problemów natury prawnej oraz w negocjacjach z bankami w celu uzyskania kredytów.

Współpracujemy z Kancelarią Prawno-Księgową działającą w Wielkiej Brytanii.

Działalność operacyjna Financial House Ltd. koncentruje się na usługach dla firm i przedsiębiorców w postaci świadczonych usług „Optymalizacji kosztów firm” w celu zmniejszenia kosztów oraz poszerzenia obszaru działalności.

Nasze doświadczenie oraz stały monitoring zapotrzebowania klientów, pozwalają na stałe doskonalenie i poszerzanie oferty. Dodatkowym atutem jest grupa doradców, które łączą umiejętności z zakresu analizy i doradztwa. Gwarantuje to stałe podnoszenie jakości usług, co przekłada się bezpośrednio na efektywność działań i zadowolenie naszych Klientów.